Vývoj svatebních šatů v historii

Aktuální podobu svatebních šatů už díky našemu blogu znáte. Víte ale, jakou mají historickou podobu a v čem byste šla k oltáři třeba v roce 1890? Přinášíme Vám krátký exkurz do minulosti s momenty, které nám přišly nejzajímavější.

Zobrazit celý článek

Rozhovor se zákaznicí: O autentické svatbě na Bali

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi. Tentokrát s krásnou Michaelou, která nám zprostředkovala prosluněný zážitek z Bali.

Zobrazit celý článek

Jak se připravuje nová kolekce

Něco se chystá! Ve středu 3. června jsme uskutečnily v našem ateliéru workshop, na kterém se sešel celý tým Petiteé a to za jedním jasným cílem – připravení nové kolekce!

Zobrazit celý článek

Jak na svatbu v létě. Tipy a triky, jak si to užít.

Máte v létě svatbu a děsíte se veder? Toto nejmilovanější období v roce skýtá řadu výhod, jen je důležité se na něj řádně připravit. V našem sluncem zalitém článku přinášíme několik tipů a inspirací, které vám určitě přijdou vhod. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na svatební šaty.

Zobrazit celý článek

Trend korzetů: Proč znovu slaví úspěch?

Minulý rok ovládly módní přehlídky, na Instagramu se s nimi roztrhl pytel a nejedenkrát byly k vidění na celebritách jako Belle Hadid, Kim Kardashian nebo Lizzo. Později se přesouvají také do kolekcí svatebních designérů a slaví popularitu mezi nevěstami – co stojí za jejich úspěchem?

Zobrazit celý článek

Rozhovor se zákaznicí: Lenčina boho svatba na statku

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi.Tou první je sympaťačka Lenka, která nám prozradila trik s putovními ozdobami.

Zobrazit celý článek

Důvody, proč mít raději malou intimní svatbu

Situace se mění z hodiny na hodinu, a podle aktuálních informací se od konce dubna povolují malé svatby do deseti lidí. Podívaly jsme se na to z pozitivního úhlu a zamyslely se, v čem jsou tzv. mikro svatby lepší než ty velké, a proč jsou poslední dobou tak trendy. V článku najdete také řadu krásných inspirací.

Zobrazit celý článek

Jak najít ty správné svatební šaty, pokud jste těhotná

Najít ideální svatební šaty patří mezi nejvíce stresující úlohy. Každá nevěsta chce ve svůj velký den zářit štěstím, vypadat skvěle, a přitom se cítit dobře. Všechny tyto požadavky jsou o to důležitější, pokud budete na své svatbě v očekávání. Přečtěte si 6 rad, které byste při výběru šatů neměla minout a inspirujte se našimi úspěšnými realizacemi.

Zobrazit celý článek

  • 1
  • 2