Rozhovor se zákaznicí: Letní svatba s lehkostí a stylem

Fotografie, ze kterých se vám bude tajit dech. Takový pocit jsme měli, když nám sympatická Renata poslala snímky ze své svatby. Slunečný den na statku, teplé zemité tóny a kouzelné šaty připomínající mořskou pěnu. Pojďte se pokochat! (Šaty jsou navíc nově dostupné v naší půjčovně.)

Zobrazit celý článek

Vývoj svatebních šatů v historii

Aktuální podobu svatebních šatů už díky našemu blogu znáte. Víte ale, jakou mají historickou podobu a v čem byste šla k oltáři třeba v roce 1890? Přinášíme Vám krátký exkurz do minulosti s momenty, které nám přišly nejzajímavější.

Zobrazit celý článek

Rozhovor se zákaznicí: O autentické svatbě na Bali

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi. Tentokrát s krásnou Michaelou, která nám zprostředkovala prosluněný zážitek z Bali.

Zobrazit celý článek

Jak se připravuje nová kolekce

Něco se chystá! Ve středu 3. června jsme uskutečnily v našem ateliéru workshop, na kterém se sešel celý tým Petiteé a to za jedním jasným cílem – připravení nové kolekce!

Zobrazit celý článek

Jak na svatbu v létě. Tipy a triky, jak si to užít.

Máte v létě svatbu a děsíte se veder? Toto nejmilovanější období v roce skýtá řadu výhod, jen je důležité se na něj řádně připravit. V našem sluncem zalitém článku přinášíme několik tipů a inspirací, které vám určitě přijdou vhod. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na svatební šaty.

Zobrazit celý článek

Trend korzetů: Proč znovu slaví úspěch?

Minulý rok ovládly módní přehlídky, na Instagramu se s nimi roztrhl pytel a nejedenkrát byly k vidění na celebritách jako Belle Hadid, Kim Kardashian nebo Lizzo. Později se přesouvají také do kolekcí svatebních designérů a slaví popularitu mezi nevěstami – co stojí za jejich úspěchem?

Zobrazit celý článek

Rozhovor se zákaznicí: Lenčina boho svatba na statku

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi.Tou první je sympaťačka Lenka, která nám prozradila trik s putovními ozdobami.

Zobrazit celý článek

  • 1
  • 2