Rozhovor se zákaznicí: Lenčina boho svatba na statku

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi.Tou první je sympaťačka Lenka, která nám prozradila trik s putovními ozdobami.

Nejprve nám prozraďte něco blíže o Vaší svatbě.
Svatbu jsme měli na statku v České Kanadě, daleko od Prahy ale nelitujeme. Je to opravdu nádherné místo. Svatbu jsme měli ve stylu zahradní boho párty s lučními květy. Konala se v půlce června, takže všechno zrovna kvetlo. S kamarádkami jsme založily tradici tzv. putovních ozdob, které si předáváme ze svatby na svatbu. Je to sranda, protože vždy působí jinak.

Jak byste popsala Vaše svatební šaty?
Jedním slovem nádherné. Byly opravdu pracné a dlouho jsme je ladily, ale výsledek byl opravdu výjimečný.

Jaké byly Vaše hlavní požadavky při výběru svatebních šatů?
Aby byly z přírodního materiálu, protože bavlněná krajka je mnohem příjemnější na tělo než umělá. Dále aby dělaly hezkou postavu, a vlastně aby byly celkově pohodlné, protože jsem věděla, že v nich chci být celý ten velký den.

Proč jste si vybrala ušití šatů na míru?
Protože jsem chtěla podpořit lokální tvorbu a vytvořit něco jedinečného. Přes e-shop si šaty můžu koupit vždycky, ale svatební jsou jen jedny.

Šaty jste si nechala navrhnout a ušít v ateliéru Petiteé. Kde jste na ateliér narazila a jak probíhala spolupráce?
Se zakladatelkou Petrou se známe ze školy, takže velmi dávno. Ateliér jsem mohla pozorovat od vzniku a myslím, že má velký úspěch. Není moc návrhářů, co tvoří takto originální a velmi ženské šaty.

S jakým časovým předstihem jste si nechala navrhnout šaty?
Myslím, že to bylo tak půl roku dopředu.

Co jste se šaty udělala po svatbě?
Mám je schované a nechám v nich jednou hrát své děti, aby měly vzpomínky na nejhezčí princeznovské šaty.

Co byste poradila budoucí nevěstě?
Poradila bych, ať se zbytečně nestresují s maličkostmi. Vzpomínky na svatbu jsou komplexní a i když vám ráno před obřadem odřekne saxofonistka, i když se připálí maso a před rodiči zastavuje traktor s hnojem, tak si to nikdo nepamatuje a jen vzpomínáte na krásné okamžiky setkání.

Děkujeme za rozhovor!

boho svatba - Lenka

boho svatba - Lenka

Mohlo by vás také zajímat: šaty z naší půjčovny a šití na zakázku

boho svatba - Lenka