Rozhovor se zákaznicí: S Vitálií o její svatbě ve Werichově vile

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi. Tou druhou je krásná Vitálie, která nás inspirovala výběrem data svatby.

Nejprve nám prozraďte něco blíže o Vaší svatbě.
Svatba se konala ve Werichově vile na Kampě, obřad jsme měli v nedalekém kostele sv. Jana Křtitele. Svatbu jsme měli v srpnu, termín 11.8. je kombinací dnů našich narozenin, takže se nám výročí bude skvěle pamatovat. Styl svatby jsme neměli striktně určený, řídili jsme se naším vkusem a tím, co se hodilo k místu. Měli jsme například swingovou kapelu, protože swing k Werichově vile neodmyslitelně patří. Svatebních hostů jsme necelou stovku.

Jak byste popsala Vaše svatební šaty?
Elegantní, krajkové, jednoduché a zároveň promyšlené do detailů.

Jaké byly Vaše hlavní požadavky při výběru svatebních šatů?
Aby mi hezky padly a slušely, aby byly pohodlné a ideálně od někoho, kdo je vytvoří s láskou ke své práci a s radostí – u Petry jsem toto vše našla. Navíc mi k šatům ušila i závoj a šaty pro družičky.

Proč jste si vybrala ušití šatů na míru?
Byla jsem si vyzkoušet i šaty v půjčovně, ale nic docela neodpovídalo mojí představě. Mám obecně ráda věci, které můžu mít přímo od designérů a jsou jedinečným výtvorem kreativní osobnosti. 🙂

Šaty jste si nechala navrhnout a ušít v ateliéru Petiteé. Kde jste na ateliér narazila a jak probíhala spolupráce?
Petiteé jsem objevila na Instagramu mojí kamarádky, zalíbil se mi Petry styl. Spolupráce byla skvělá, Petra vytvořila vzorové návrhy, zároveň jsem měla pocit, že umí skvěle naslouchat a velice se snažila vyladit všechny detaily a drobnosti, abych byla maximálně spokojená a šaty mi padly jako ulité. Ačkoliv musím říct, že to bylo mnohdy dosti náročné, protože materiál šatů byl velmi jemný a krajka křehká.

S jakým časovým předstihem jste si nechala navrhnout šaty?
Myslím, že poprvé jsme se potkaly v březnu nebo v dubnu, svatba byla na začátku srpna a stihly jsme to akorát. Možná by bylo optimální začít o měsíc dříve, aby byly šaty hotové s předstihem cca dvou týdnů před svatbou. 😉

Co jste se šaty udělala po svatbě?
Šaty jsem vyprala a pečlivě uložila. Tajně doufám, že je jednou předám následující generaci své rodiny. 🙂

Co byste poradila budoucí nevěstě?
Hlavně se řídit svým srdcem a pocity, které vám prozradí, co je to pravé. A nebát se investovat do věcí, na kterých vám záleží a naopak klidně ušetřit na těch, které vám nepřipadají důležité.

Děkujeme za rozhovor.

Svatba v rytmu swingu

Svatba v rytmu swingu

Svatba v rytmu swingu

Svatba v rytmu swingu

Svatba v rytmu swingu

Svatba v rytmu swingu

Svatba v rytmu swingu
Fotograf: @danraspbery