Svatební cirkus 2017 – happening za lepší svatby

28.ledna jsem měla možnost představit kolekci svatebních šatů na svatebním veletrhu v Praze s názvem Svatební cirkus 2017, který bojuje za lepší svatby. Tento druhý ročník měl opět úžasnou atmosféru a já jsem s radostí  představovala zákaznicím svatební modely z hedvábí, ruční aplikovaných krajek a jemného tylu, který dodá sportovní nádech.

Hlavní heslo kolekce je lehkost, originalita, komfort, šaty jsou tvořeny tak, aby v nich zákaznice prožila krásný den od začátku až do konce. Modely se dají lehce kombinovat mezi sebou. Např. krajkové bolerko se sukní. Kolekci je možné vyzkoušet ve sdíleném showroomu na Praze 7, Koncept Story. Ráda také  zhotovím šaty přímo pro Vás na zakázku a nebo je možnost si šaty rezervovat a zapůjčit si je na váš velký den.

 

O naší kolekci napsala Michaela Nováková následující: „Den v nenucené atmosféře s pocitem volnosti, mladistvosti a jedine?né elegance je představa vtělená do svatebních šatů Petry Pitelkové, autorky značky Petiteé. Samo materiálové zpracování napovídá také něco o prožívání ženy, která je obléká. Typické luxusní materiály, jako je hedvábí a krajka, se v jediném outfitu potkávají s elastickým úpletem a tylem, jež obvykle značí sportovní styl. Stereotypní uvažování nad oděvem je ovšem takové ženě stejně vzdálené jako představa obětovaní komfortu a osobitosti ve jménu trendu či svatební uniformy, známé v podobě korzetových šatů s „našlehanou“ sukní.

krajkové svatební šaty Petiteé – kostel sv. Bonaventury, Mladá Boleslav

„New Wedding look“, realizovaný Petiteé a Eliška Lhotská jewellery na fotografiích Elišky Kyselkové, ukazuje celistvý charakter svatebního outfitu, který se dá bez váhání přiřknout nevěstě generace Y. Nevázané kombinace košilových šatů s krajkou, doplněné o tenisky na nohách, a na pleti žen individualitu akcentující šperky Elišky Lhotské – střípky chleba odlité do kovu na náhrdelníku z perel.

Saténové svatební šaty Petiteé, kostel sv. Bonaventury, Mladá Boleslav