Jak se připravuje nová kolekce

Něco se chystá! Ve středu 3. června jsme uskutečnily v našem ateliéru workshop, na kterém se sešel celý tým Petiteé a to za jedním jasným cílem – připravení nové kolekce!

Jak možná už víte z Instastories, tento den se nesl ve znamení inspirativní atmosféry a vzájemné konverzace. Výsledkem procesu bylo několik návrhů a nápadů, které se nám všem líbí a které bychom chtěly mít v naší nové kolekci. I když první vlaštovka jaro nedělá a čeká nás ještě mnoho práce, už teď se na kolekci moc těšíme, protože věříme, že vnese do svatební módy nový vítr a zároveň nabídne řadu možností, takže si každý vybere to své. Část z ní bude prodejní, část bude sloužit v rámci půjčovny a jako vzor naší tvorby pro šaty na míru.

Jelikož jsme se dohodly, že zatím nebudeme více prozrazovat, sdílíme alespoň fotografie z workshopu, díky nimž budete mít pocit, že jste byli při tom.


Foto: Magdaléna Rosůlková

Líbí se Vám snímky? A co by určitě nesmělo chybět ve Vaší kolekci? Napište nám a nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, kde Vás budeme informovat o dalších novinkách.

Vaše Petiteé
V rámci ateliéru děkuji Adéle, Petře a oběma Magdalénám za super den!