Streetwearová inspirace z našeho ateliéru. Proč říci bomberům ”ano” nejen v den svatby

Světoví svatební designéři pomalu objevují streetovou módu. Moderní kousky dokáží osvěžit tradiční vzhled nevěsty a dodat mu prvek aktuálnosti. To víme i v našem ateliéru, a proto již druhou sezonu nabízíme jako doplňkový sortiment svatební bombery, které slaví mezi klientkami velký úspěch. V tomto článku proto zodpovídáme nejčastější dotazy zájemkyň a bundičky zároveň představujeme světu.

Bombery si oblíbila celá řada celebrit od Marilyn Monroe po Marlona Brandona či Jamese Deana. Díky naší speciální řadě svatebních bomberů si je oblibily i naše zákaznice. Jsou pohodlné, hodí se ke všemu a v našem podání působí také elegantně.

Proč bombery narvhujeme a šijeme

Když přijde chladno, nevěsta si většinou přes ramena přehodí bolerko. Při vší úctě k této klasice, chtěli jsme najít modernější alternativu, která půjde vstříc současnému odívání. Napadlo nás vytvořit módní bundičku, která bude působit skvěle v kombinaci se šaty, ale bude se hodit zároveň k džínům. Nevěsta si tak bomber nechá na památku a svůj velký den si může připomínat každodenním nošením kousku.

Jaké typy bundiček si můžete objednat

Bundičku nabízíme ve dvou verzích: v teplejší variantě s podšívku a v odlehčené verzi bez podšívky. Výsledný vzhled si může navrhnout zákaznice sama od výběru látky až po barevné provedení. Bombery šijeme ze saténu nebo z bavlněného sametu a rádi na nich zhotovíme také kapsy. Dále si zákaznice zvolí barvu látky na vrchní části a barvu do podšívky. Bundička se zcela přizpůsobí přání nevěsty tak, aby jí dělala radost ještě mnoho let poté.

Na bundičku vyšijeme vaše jméno

Pro náročnější zákaznice nabízíme ještě větší formu customizace a to skrze možnost vyšít na bomber např. datum svatby, monogram nebo citát. Při výběru vám rádi poradíme kam motiv umístit a jakou zvolit velikost. Samozřejmě si můžete vybrat také barevnost výšivky, aby vám ladila se šaty nebo barevnou paletou svatby.

Bundičku si lze také vypůjčit z naší půjčovny.

Bundička z bavlněného sametu
Naše bývalá klientka s bundičkou z bavlněného sametu

Svatební bomber - detail
Detail bomberu ze saténu

Svatební bomber na fotografii klientky
Příklad bomberu na svatební fotografii klientky, foto: Klimsz

Svatební bomber - výšivka
Na bundičky vám můžeme třeba vyšít datum svatby

Svatební bomber světle modrý
Bombery vám ušijeme v barvě, kterou si budete přát