top of page

Objednávky otevřeny

Šití svatebních šatů na míru 2024

Svatební šaty na míru podle vašich představ vám rády zhotovíme od návrhu po finální model. Veškeré modely šijeme v našem pražském ateliéru v Dejvicích. Dbáme na komfortní materiály a pečlivý výběr. Vzorníky látek včetně podšívek si můžete prohlédnout na nezávazných konzultacích. K vidění je také řada krajek, které máme od těch nejlepších evropských dodavatelů. 

 

Šaty šijeme v komorním týmu několika krejčových, proto vždy preferujeme včasné objednání šití na míru, aby se vše stihlo levou zadní. Nejvytíženější sezónou je období dubna-října, kdy pod našima rukama vzniká ročně až 80 šitých svatebních originálů. Z toho důvodu je lepší objednat se již na podzim, nebo po vánočních svátcích,  pokud plánujete svatbu na jaro, léto či podzim v dalším roce. 

 

Ušití svatebních šatů na míru ocení slečny, které mají již představu o vysněném modelu, ale v případě pochybností se můžete inspirovat našimi kolekcemi a úspěšnými realizacemi minulých zakázek. Vřele vám doporučujeme prohlédnout si naši předešlou tvorbu předtím, než nás oslovíte a rezervujete si první schůzku. 

Stručný průvodce celým procesem

         Jak vše bude probíhat?

  •  Nejprve je třeba objednat se na konzultaci, kde probereme vaší představu o šatech (design šatů, barva, střih, materiály vhodné na šaty, poradíme střih vhodný na vaší postavu)

  • Vytvoření jedné až dvou skic vašich vysněných šatů, ty poté bereme jako výchozí k ušití výsledného modelu( skicy se dají doupravit, např. jiné rukávky, výstřihy atd..)

  • Následuje potvrzení si šití na míru, měření, zaplacení zálohy 60% k závaznému šití

  • Individuální zkoušky během procesu (počet závisí na náročnosti modelu, většinou 3-5 zkoušek + předávací).
    Zkoušky probíhají v našem ateliéru: Praha 6, Evropská 1724/59

  • Následuje předání hotových šatů, které vystihnou vaší osobnost a budou lichotit postavě

bottom of page