top of page

Reference našich zákaznic

bohmova-svatebni-saty-petitee.jpg

Spolupráce s Petrou byla velmi milá, tvořivá a flexibilní. Potřebovala jsem svatební šaty, v kterých bych mohla během celého dne kojit. Petra vymyslela úžasný nenápadně rozpínací model, který perfektně fungoval a šaty přitom neztratily nic ze své vznešenosti, jemnosti a krásy. Na večer jsem měla od Petry nádhernou kolovou sukni, ve které se fantasticky tančilo a budu ji moct nosit i na běžné slavnostní příležitosti, nejen na svatbu. Moc děkuji a Petřinu tvorbu vřele doporučuji.

Tereza Bohmová

Pét'a mi udělala šaty, ve kterých jsem vypadala jako princezna a i se tak cítila. A jak byly originální! Všechny zkoušky byly moc příjemné a Pét'a měla trpělivost upravovat mi každou drobnost, kterou jsem potřebovala. Doporučuji jí všem nevěstám! Pét'a poradí střih, který je pro postavu ideální a spojí to s vaší ideální představou. Skvělé je, že má i několikery druhy šatů v showroomu, takže se bavíte rovnou o konkrétních prvcích, střizích , krajkách, barvách, které se vám líbí. Je spolehlivá, má skvělé nápady a udělá šaty, ve kterých budete opravdu originální a svá a o to ve svatební den jde, ne?

Kateřina Neuvirt

katerina-neuvirt-svatebni-krajkove-saty-petitee.jpg
dvorakova-svatebni-saty-petitee.jpg

Péťu a její návrhy můžu jenom doporučit! Skvělý osobní přístup, spousta profesionálních doporučení a následně rychlá práce společně s milou švadlenkou... :) Sledovat proces vzniku svatebních šatů bych přála každému, je to nádhera!

Michaela Dvořáková

Moc děkuji Petře Pitelkové a jejímu týmu za krásné ‘zimní’ svatební šaty. Přesně vystihla mé představy o jednoduchých, pohodlných, ale elegantních šatech včetně výběru látky. Krejčovské zpracování vynikající a ušité za cca jeden měsíc.

Jana Kolařík Sekyrová

sekyrova-uple-svatebni-saty-petitee.jpg
andrea-lachman-svatebni-saty-petitee.jpg

Když jsem řešila, jaké budu mít svatební šaty, věděla jsem, že nechci mít nic podobného jako v každé půjčovně. Proto jsem si našla Petiteé a jejich originální tvorbu. Schůzky byly úžasné a celý tým ještě úžasnější. Holky jsou profesionálky a cítíte se s nimi velmi příjemně. Se vším poradí a pomůžou, jsou velmi šikovné. Je dobré vše začít řešit s předstihem, protože o jejich šaty je velký zájem. Komunikace na jedničku. Maximálně doporučuju!

Andrea Lachman

Petra spoločne s jej teamom odvádzajú skvelú prácu, a sú to odbornice na správnom mieste. Od návrhu, cez skúšky až po spracovanie samotných svadobných šiat, prebiehalo všetko skvele. Petra výborne spracovala moje predstavy o šatách a výsledok bol ešte lepší. Šaty sme vytvárali tak aby som ich bola schopná po menšej úprave nosiť aj po svadbe. Ak hľadáte salón, kde vás budú hýčkať, pochopia vaše priania a dosiahnú dokonalý výsledok, ste na správnom mieste. Mimo to všetko vyzdvihujem aj ľudský prístup a veľkú dávku trpezlivosti, ktorú Petra má. Ďakujem ❤️

Simona Slivová

slivova-svatebni-saty-petitee.png
kristianova-krajkove-svatebni-saty-petitee.jpg

Když jsem řešila, jaké budu mít svatební šaty, věděla jsem, že nechci mít nic podobného jako v Dostala jsem krásně padnoucí šaty, nevěřila bych, že svatební šaty můžou být i pohodlné, příjemně nositelne. Petiteé mi na ně ručně našila i perličky. Celková spokojenost 🙂 půjčovně. Proto jsem si našla Petiteé a jejich originální tvorbu. Schůzky byly úžasné a celý tým ještě úžasnější. Holky jsou profesionálky a cítíte se s nimi velmi příjemně. Se vším poradí a pomůžou, jsou velmi šikovné. Je dobré vše začít řešit s předstihem, protože o jejich šaty je velký zájem. Komunikace na jedničku. Maximálně doporučuju!

Lenka Kristian

Pořiďte si originální šaty i vy

bottom of page