top of page
5.jpg

Chcete originál odrážející
Váš styl?
 

Jak budeme postupovat

Co říkají o Petiteé zákaznice

Inspirujte se

u dalších nevěst, pro které jsme navrhovaly šaty

Získáte 2-3 návrhy

Po první schůzce Vám zhotovíme tři koláže šatů, včetně vybraných doporučených látek, střihů a také předběžné kalkulace Vašich svatebních šatů. Koláže zasíláme na e-mail a pro každou zákaznici jsou zhotoveny individuálně. Vy sama si vyberete jeden návrh, který zvolíme jako výchozí a budeme se ho držet .

Probereme Vaše představy

Sejdeme se při první schůzce v ateliéru na kávě, kde probereme vaše přání. Pobavíme se o výběru látek na vaše šaty snů, přihlédneme k typu postavy a vybereme správnou barevnost šatů.

Vzhledem k tomu, že je u Petiteé možnost i svatební šaty zapůjčit, můžete vyzkoušet některý z již zhotovených modelů, popřípadě se inspirovat střihem a barevností.

Šaty na míru zhotovujeme ve velikostech 34-54.

Cenové rozpětí za šaty ušité na míru se pohybuje nejčastěji mezi 

20 - 40 000 Kč, přesná cena se vždy stanoví předem na základě náročnosti střihu a výběru látek.

Vyberete si konkrétní variantu

Po výběru z daných návrhů nás čeká další schůzka, kde si finálně potvrdíme výběr materiálů a střih šatů. Také si Vás změříme, aby se na šatech mohlo začít pracovat. Po této schůzce vystavujeme zálohovou fakturu, která je polovina z celkové částky. Hradí se bankovním převodem (na fakturu budeme potřebovat znát Vaši adresu).

Poté pro Vás objednáme veškeré materiály a přijdete na první zkoušku sestehovaného modelu.

První zkouška

  • nejprve pro Vás zhotovíme střih dle zadaných mír

  • poté střih položíme na látku a vystřihneme jednotlivé díly

  • dále sestehujeme celý model k sobě, tak aby se dal ještě rozebrat a abychom mohly provést případné úpravy typu utahnutí, zvětšení obvodů, úpravy rukávů, úpravy délek, úpravy předního i zadního dílu, tvarovaní do finální podoby

  • k první zkoušce je potřeba donést si to pravé spodní prádlo (tělové bezešvé kalhotky stahovací do pasu nebo tanga, nejlepší je hnědé prádlo, které nepropouští světlo, podprsenka záleží na typu šatů, v případě všitých košíčků dodáme my podle velikosti prsou, jinak se šaty připravují  na Vaši podprsenku - nejlépe hladkou tělovou bezešvou)

  • poté se model odzkouší a připraví k 2. zkoušce

Doladění detailů na dalších zkouškách

  • šaty odzkoušíme po úpravách a doladíme detaily a délku šatů, proto je potřeba donést Vaše svatební boty, abychom viděly, jak bude kompletně vypadat celý model a určily tak správnou délku

  • v této fázi budou šaty sestehované nahrubo nití, která se dá ještě roztrhnout a tedy jednotlivé díly šatů lehce upravit, po této zkoušce švadlena technicky doladí celý model 

Finální předání

Na finální zkoušce je model celý hotový. Šaty si znovu vyzkoušíte a pokud budete spokojena, již si je odneste domů.

 

Šaty jsou dodány na ramínku a v neprůsvitném 3D svatebním obalu. Jsou vyžehleny a připraveny na Váš velký den. Pokud byste se ještě rozhodla pro drobné úpravy typu zkrácení dolní délky, je možné udělat na počkání do hodiny či si model vyzvednout další den.

boho-svatebni-saty-na-miru-petitee-fashi

Objednejte si schůzku ještě dnes

Evropská 1724/59, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Děkujeme za odeslání!

Schůzky za účelem zkoušení šatů nebo šití na zakázku jsou zpoplatněny částkou 500 Kč. V případě, že si nějaké šaty od Petiteé koupíte nebo půjčíte, tak vám tato částka bude odečtena z ceny.

bohemske-svatebni-saty-petitee.jpg

Jsme hrdí na

spolupráci s Veronikou

Děkujeme za důvěru skvělé "Weef" která si u nás nechala zhotovit jedinečné svatební šaty v boho stylu. Vzájemně jsme na návrhu šatů spolupracovaly a vytvořily dechberoucí šaty snů.

foto: Vendula Jirrmanová

boho-svatebni-saty-petitee-weef.jpg
reference-petitee-veronika-kucerova.jpg

Veronika Kučerová

Nechat si ušít šatičky od Petitee byla ta nejlepší volba! Šatičky jsou přesně takové, jaké jsem si vysnila. Lehké jako vánek, rozevláté, jednoduché a neskutečně pohodlné! Jsem z nich nadšená. Děkuji za vše a vřele doporučuji.

reference-vesela.jpg

Pavlína Veselá

Petra mi ušila šaty přesně podle mých představ - krátké, jednoduché a neotřelé. V šatech jsem se cítila skvěle a snad všichni mi šaty pochválili.

reference-lenc.jpg

Michaela Ditrych Lenc

Svatební šaty od Petiteé? Dokonalé! Můžu doporučit nejen svým známým, ale i neznámým. Šaty Petra navrhla tak lehké a pohodlné, že jsem o nich ani nevěděla.

bottom of page