5.jpg

Chcete originál odrážející

Váš styl?

Jak budeme postupovat

Co říkají o Petiteé zákaznice

Inspirujte se

u dalších nevěst, pro které jsme navrhovaly šaty

Získáte 2-3 návrhy

Po první schůzce vám zhotovím tři koláže šatů, včetně vybraných doporučených látek, střihů a také předběžné kalkulace na vaše svatební šaty. Koláže zasílám do e-mailu a pro každou zákaznici jsou zhotoveny individuálně. Vy sama si vyberete jeden návrh, který zvolíme jako výchozí a budeme se ho držet .

Probereme Vaše představy

Sejdeme se při první schůzce v ateliéru na kávě, kde probereme vaše přání. Pobavíme se o výběru látek na vaše šaty snů, přihlédneme k typu postavy a vybereme správnou barevnost šatů.

Vzhledem k tomu, že je u Petiteé možnost i svatební šaty zapůjčit, můžete vyzkoušet některý z modelů již zhotovených, popřípadě se inspirovat střihem a barevností.

Šaty na míru, zhotovujeme ve velikostech 34-54.

Cenové rozpětí za šaty ušité na míru se pohybuje nejčastěji mezi 

20-40.000 Kč, přesná cena se vždy stanoví předem na základě náročnosti střihu a výběru látek.

Vyberete si konkrétní variantu

Po výběru z daných návrhů nás čeká další schůzka, kde si finálně potvrdíme výběr materiálů a střih šatů, také si vás naměřím aby se na šatech mohlo začít pracovat. Po této schůzce vystavuji zálohovou fakturu, která je polovina z celkové částky. Hradí se bankovním převodem, na fakturu budu potřebovat znát vaši adresu.

Nyní pro vás objednám veškeré materiály na vaše šaty a vy si přijdete na první zkoušku sestehovaného svatebního modelu.

První zkouška

  • nejprve pro vás na papír zhotovím střih dle zadaných mír

  • poté střih položím na látku a vystřihnu jednotlivé díly

  • dále sestehuji celý model k sobě, tak aby se dal ještě rozebrat a mohly bychom provést případné úpravy typu utáhnutí, zvětšení obvodů, úpravy rukávů, úpravy délek, úpravy předního i zadního dílu, tvarovaní do finální podoby

  • poté se model odzkouší a připraví k 2 .zkoušce

Doladění detailů na dalších zkouškách

  • ke druhé zkoušce je potřeba donést si to pravé prádlo (tělové bezešvé kalhotky, stahovací do pasu, nebo tanga, nejlepší jsou hnědé - nepropouští světlo, podprsenka záleží na typu šatů, když se všívají košíčky dodáme my podle velikosti prsou, jinak se šaty připravují  na vaši podprsenku - nejlépe hladkou tělovou bezešvou),

  • šaty odzkoušíme po úpravách a doladíme detaily a délku šatů, proto je potřeba mít dané boty, abychom viděly, jak celý model bude vypadat včetně bot a určily tak správnou délku,

  • v této fázi šaty budou sestehované nahrubo nití, která se dá ještě roztrhnout a tedy jednotlivé díly šatů lehce upravit, po této zkoušce předávám šaty švadleně, která u zkoušky bude přítomna a pomůže nám celý model technicky doladit.

Finální předání

Na finální zkoušce je model celý hotový. Šaty si znovu vyzkoušíte a pokud budete spokojena, již si je odneste domů.

 

Šaty jsou v ceně dodány na ramínku a v neprůsvitném 3D svatebním obalu. Jsou vyžehleny a připraveny k obléknoutí na Váš velký den. Pokud byste se jeste rozhodla pro drobné úpravy typu zkrácení dolní délky, je možné udělat na počkání do hodiny či si přijít vyzvednout model další den.

boho-svatebni-saty-na-miru-petitee-fashi

Objednejte si schůzku ještě dnes

Evropská 1724/59, 160 00 Praha 6 - Dejvice

Schůzky za účelem zkoušení šatů nebo šití na zakázku jsou zpoplatněny částkou 500 Kč. V případě, že si nějaké šaty od Petiteé koupíte nebo půjčíte, tak vám tato částka bude odečtena z ceny.

bohemske-svatebni-saty-petitee.jpg

Jsme hrdí na

spolupráci s Veronikou

Děkujeme za důvěru skvělé "Weef" která si u nás nechala zhotovit jedinečné svatební šaty v boho stylu. Vzájemně jsme na návrhu šatů spolupracovaly a vytvořily dechberoucí šaty snů.

foto: Vendula Jirrmanová

boho-svatebni-saty-petitee-weef.jpg

Veronika Kučerová

Nechat si ušít šatičky od Petitee byla ta nejlepší volba! Šatičky jsou přesně takové, jaké jsem si vysnila. Lehké jako vánek, rozevláté, jednoduché a neskutečně pohodlné! Jsem z nich nadšená. Děkuji za vše a vřele doporučuji.

Pavlína Veselá

Petra mi ušila šaty přesně podle mých představ - krátké, jednoduché a neotřelé. V šatech jsem se cítila skvěle a snad všichni mi šaty pochválili.

Michaela Ditrych Lenc

Svatební šaty od Petiteé? Dokonalé! Můžu doporučit nejen svým známým, ale i neznámým. Šaty Petra navrhla tak lehké a pohodlné, že jsem o nich ani nevěděla.

info@petitee.cz

Evropská 1724/59 

160 00 Praha 6 - Dejvice

Tel: +420 728 119 541   

© 2020 Petieé Fashion

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube