Balíčky od Petiteé

Luxusní all-inclusive nabídky

v různých cenových kategoriích

Návrh bez názvu (3).jpg

SILVER

Základní balíček vhodný zejména na realizaci společenských či jednodušších letních svatebních šatů. V ceně je jedna zkouška šatů, která trvá 20-45 min

dle individuální potřeby. 

Balíček obsahuje: pomoc s výběrem látek dle typu akce

a sezóny - poradenství probíhá v našem týmu zkušených návrhářek a couturiérek. Nabídka zahrnuje 1x zkoušku, na které provedeme úpravy a zašpendlíme drobné změny. Součástí je neklouzavé ramínko na šaty, obal na šaty a slavnostní přípitek při předání. 

Cena: od 15.000 Kč

(Uvedené cenové rozmezí je

včetně materiálů na šaty)

GOLD

Nabízíme ve dvou variantách: GOLD MINIMAL (perfektně padnoucí minimalistický střih) GOLD LACE (romantické šaty s krajkou). Balíček slouží na zhotovení svatebních šatů na míru ve velikostech 32-42.  

 

Balíček obsahuje: individuální poradenství se střihem na míru, pomoc s výběrem luxusních látek (nákup látek a galanterie zajišťuje náš ateliér). Inspirovat se můžete realizovanými návrhy minulých zákaznic nebo modely z limitovaných kolekcí, které jsou dostupné v našem ateliéru. Nabídka dále zahrnuje poradenství se stylingem; 3 zkoušky (1 zkouška = 45 minut), kde na Vás model upravíme a našpendlíme. Na zkoušku si s sebou můžete vzít jako  doprovod 1-2 osoby vzhledem k velikosti ateliéru. V ceně je speciální dárek pro nevěstu (svatební podvazek hodící se k šatům vyrobený v našem ateliéru), neklouzavé ramínko a 3D svatební neprůhledný obal. Samozřejmostí je slavnostní přípitek při předání. 

CENA: od 30.000 Kč

(Uvedené cenové rozmezí je

včetně materiálů na šaty)

Návrh bez názvu (1).png
Návrh bez názvu (3).png

GOLD +

Balíček slouží na zhotovení svatebních šatů na míru ve velikostech 44-54 pro ženy, kterým nesedí konfekční střihy. 

Balíček obsahuje: individuální poradenství se střihem na míru, pomoc s výběrem luxusních látek (nákup látek a galanterie zajišťuje náš ateliér). Inspirovat se můžete realizovanými návrhy minulých zákaznic. Nabídka dále zahrnuje poradenství se stylingem; 3-4 zkoušky (1 zkouška = 45 minut), kde na Vás model upravíme a našpendlíme. V ceně je speciální dárek pro nevěstu (svatební podvazek hodící se k šatům vyrobený v našem ateliéru), neklouzavé ramínko a 3D svatební neprůhledný obal. Samozřejmostí je slavnostní přípitek při předání.

CENA: od 40.000 Kč

(Uvedené cenové rozmezí je

včetně materiálů na šaty)

EXCLUSIVE
VIP balíček 

Balíček určený pro všechny, kteří vyžadují tu největší péči. Buďte opečovávaná se vším všudy. 

 

Balíček obsahuje: individuální poradenství se střihem

na míru, pomoc s výběrem těch nejlepších látek

a materiálů, možnost navržení vlastní výšivky nebo vzoru. Nabídka dále zahrnuje pravidelné konzultace

s návrhářkami a krejčovými s dlouholetou praxí;  5 a více zkoušek (1 zkouška = 20-45 minut dle individuální potřeby), kde na Vás model upravíme a našpendlíme. Zahrnuto je ušití prototypu modelu z pomocné látky pro vychytání perfektního střihu. Možnost vzít si s sebou až 4 kamarádky. V ceně je láhev šampaňského značky Moët

a občerstvení pro Vás a Vaše blízké. Součástí je poradenství se stylingem, výběrem obuvi a květin, tak

aby se hodily k šatům. 

 

Cena: od 60.000 Kč

(Uvedené cenové rozmezí je

včetně materiálů na šaty)

 

Nutné hlásit 9-12 měsíců před konáním svatby.

Návrh bez názvu (5).png
Návrh bez názvu (6).png

GREEN

Udržitelnější varianta Vašich svatebních šatů. 

Ideální volba pro milovnice variabilních modelů. Balíček slouží pro nevěsty, které chtějí zhotovit šaty tak, aby se daly nosit i po svatbě. 

 

Balíček obsahuje: Design a zhotovení modelu, tak aby se dal nosit i po svatbě (rozdělení modelu na více kusů či posvatební úprava u nás v ateliéru). Individuální poradenství se střihem a pomoc s výběrem luxusních látek. Inspirovat se můžete některými modely z našich limitovaných kolekcí dostupných v ateliéru. Nabídka zahrnuje 3-4 zkoušky (1 zkouška = 45 minut), neklouzavé ramínko, 3D svatební neprůhledný obal, dodatečná úprava šatů po svatbě na nositelný model. V ceně je speciální dárek pro nevěstu (svatební podvazek hodící se k šatům vyrobený v našem ateliéru).a slavnostní přípitek při předání.

CENA: od 35.000 Kč

(Uvedené cenové rozmezí je

včetně materiálů na šaty)

EXTRAS
 DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

EXPRES 

Plánujete svatbu last minute? Dokážeme Vám zhotovit šaty do 3-4 týdnů na základě individuální konzultace. Za tuto expresní službu si účtujeme +30 % navíc k ceně šatů.

 

SVATEBNÍ KONCEPT

Nevíte si rady s konceptem svatby? Tato služba zahrnuje pomoc se stylingem, výběrem obuvi, líčením, doplňky, šaty pro družičky, vizuálem svatby. V ateliéru Vám poradí zkušené módní návrhářky a couturiérky, které mají se svatbami dlouholetou praxi. 

V ceně služby je konzultace se dvěma odborníky, které trvají 90 minut. Obdržíte vytištěný mood board s inspirací k Vaší svatbě: barevnost ladění, nápady na šaty, styling, styl svatby.

CENA: 3 500 Kč

VIRTUÁLNÍ KONZULTACE

30 minut (500 Kč) nebo 60 min (1000 Kč)

KONZULTACE V ATELIÉRU

60 min (500 Kč)

 

Dále nabízíme: 

BOMBERY NA MÍRU

KOSTÝM

KRAJKOVÉ TOPY NA MÍRU

SVATEBNÍ SUKNĚ NA MÍRU

EXTRAVAGANTNÍ KOSTÝMY NA MÍRU

SAKA NA MÍRU

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat telefonicky, přes e-mail nebo použijte objednávkový formulář níže. 

Návrh bez názvu (7).png