top of page

Rozhovor se zákaznicí: Industriální svatba v Dolních Vítkovicích

Uvažujete o industriální svatbě? Tento článek pro vás bude skvělou inspirací. Obřad krásné Zoe je důkazem, že se vyplatí vsadit na originalitu a neposlouchat rady příbuzných. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí a šaty této sympatické nevěsty pochází právě z našeho ateliéru.


Nejprve nám něco prozraďte o Vaší svatbě. Rozhodli jsme se pro netradiční večerní obřad. Celý rok jsme museli svůj nápad obhajovat před babičkami a tetičkami, které nedokázaly pochopit, že není univerzální manuál na svatbu. Vše jsme se snažili ladit do boho stylu, ale na industrálním místě, které je pro Ostravsko typické. Na svatbě jsme měli dohromady asi 50 hostů.


Jak byste popsala Vaše svatební šaty? Šaty byly úžasně pohodlné a krásné. Vydržela jsem v nich až do pozdních večerních hodin. Byla jsem ráda, že jsme motiv večerní svatby zakomponovali i do šatů a to díky krajce s flitry. Při světle svíček a světýlek krajka házela krásné odlesky.


Jaké byly Vaše hlavní požadavky při výběru svatebních šatů? Vždy se mi líbily šaty s tylovou sukní. To byl asi jediný požadavek.


Proč jste si vybrala ušití šatů na míru? V žádné půjčovně nebo obchodě jsem nenarazila na šaty, které by se mi líbily na první pohled. Vždy se mi „něco“ nezdálo a také jsem nechtěla vybírat šaty jenom podle toho, aby na mě byly.


Šaty jste si nechala navrhnout a ušít v ateliéru Petiteé. Kde jste na ateliér narazila a jak probíhala spolupráce? Na ateliér jsem narazila přes instagram. Viděla jsem fotky z Harry Potter svatby a hned jsem byla nadšená.


S jakým časovým předstihem jste si nechala navrhnout šaty? Poprvé jsem napsala na přelomu listopadu a prosince. Na ušití šatů jsme tedy měly asi ¾ roku. Zkoušky se ale trochu přesunuly kvůli korona viru. Nakonec se vše krásně stihlo a já měla šaty doma pár týdnů před svatbou.


Co jste se šaty udělala po svatbě? Zatím jasnou představu nemám. Ráda bych si šaty nechala a jednou je věnovala někomu kdo mi bude blízký.


Co byste poradila budoucí nevěstě? Co dělat/ popřípadě nedělat? Vím, že se to snadno řekne ale nejdůležitější je se nestresovat a svůj den si užít. Uběhne to opravdu rychle a já si už 2 dny po svatbě říkala, že bych tu atmosféru chtěla zažít znovu.


Děkujeme za rozhovor.

Ateliér Petiteé
Zdroj fotografií: Martin Poštulka, s laskavým svolením Zoe Conde

171 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page