Svatba v zimní krajině

Zimní svatba má něco do sebe, speciálně když se koná v útulném penzionu uprostřed zasněžené krajiny. Navíc v nás evokuje pohádkovou atmosféru z Popelky. Navrhování šatů na míru pro nevěstu Anetu bylo tedy skutečně kouzelným zážitkem. Ta nám o své únorové svatbě prozradila něco více v rozhovoru níže.

Zobrazit celý článek

To nejlepší ze svatebního týdnu módy v Barceloně

Máme za sebou další týden módy, který se konal virtuálně. Tentokrát se jednalo o Valmont Barcelona Bridal Fashion Week 2020 (VBBFW) zaměřující se na přehlídku svatebních kolekcí ze světových couture ateliérů. V Petiteé jsme dali hlavy dohromady a vytvořili seznam toho nejzajímavějšího, co nás zaujalo při sledování jejich online show. Pojďte se inspirovat.

Zobrazit celý článek

Streetwearová inspirace z našeho ateliéru. Proč říci bomberům ”ano” nejen v den svatby

Světoví svatební designéři pomalu objevují streetovou módu. Moderní kousky dokáží osvěžit tradiční vzhled nevěsty a dodat mu prvek aktuálnosti. To víme i v našem ateliéru, a proto již druhou sezonu nabízíme jako doplňkový sortiment svatební bombery, které slaví mezi klientkami velký úspěch. V tomto článku proto zodpovídáme nejčastější dotazy zájemkyň a bundičky zároveň představujeme světu.

Zobrazit celý článek

Nová kampaň Petiteé: odměňujeme brzké rezervace

Detailnější informace a podmínky kampaně ateliéru Petiteé uskutečněné 5. – 11. října 2020.

Proč pořádáme tuto akci?
Akce je určena pro všechny budoucí nevěsty, které plánují svatbu v roce 2021 a chtějí šaty na míru od Petiteé. Každou sezónu v našem ateliéru zhotovíme spoustu šatů pro mnoho zákaznic, proto jsme se tento rok rozhodli uskutečnit akci, při které odměníme ty klientky, které si jako první zamluví termíny zkoušek. Cílem je zajistit větší časovou rezervu, co se týče navrhování šatů, jejich následného šití a termínů zkoušek. Chceme tak nabídnou ještě kvalitnější služby a zajistit větší komfort oběma stranám.

Zobrazit celý článek

Rozhovor se zákaznicí: Letní svatba s lehkostí a stylem

Fotografie, ze kterých se vám bude tajit dech. Takový pocit jsme měli, když nám sympatická Renata poslala snímky ze své svatby. Slunečný den na statku, teplé zemité tóny a kouzelné šaty připomínající mořskou pěnu. Pojďte se pokochat! (Šaty jsou navíc nově dostupné v naší půjčovně.)

Zobrazit celý článek

Vývoj svatebních šatů v historii

Aktuální podobu svatebních šatů už díky našemu blogu znáte. Víte ale, jakou mají historickou podobu a v čem byste šla k oltáři třeba v roce 1890? Přinášíme Vám krátký exkurz do minulosti s momenty, které nám přišly nejzajímavější.

Zobrazit celý článek

Rozhovor se zákaznicí: O autentické svatbě na Bali

Abychom zábavnou formou představili naši práci a zároveň přinesli čerstvou inspiraci pro budoucí nevěsty, rozhodli jsme se na blogu zahájit seriál rozhovorů s našimi bývalými zákaznicemi. Tentokrát s krásnou Michaelou, která nám zprostředkovala prosluněný zážitek z Bali.

Zobrazit celý článek

Jak se připravuje nová kolekce

Něco se chystá! Ve středu 3. června jsme uskutečnily v našem ateliéru workshop, na kterém se sešel celý tým Petiteé a to za jedním jasným cílem – připravení nové kolekce!

Zobrazit celý článek

Jak na svatbu v létě. Tipy a triky, jak si to užít.

Máte v létě svatbu a děsíte se veder? Toto nejmilovanější období v roce skýtá řadu výhod, jen je důležité se na něj řádně připravit. V našem sluncem zalitém článku přinášíme několik tipů a inspirací, které vám určitě přijdou vhod. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na svatební šaty.

Zobrazit celý článek

  • 1
  • 2